Іноземна мова в IT

Український державний университет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні вказівки містять завдання для самостійного вивчення основних розділів граматики англійської мови і розвитку навичок вживання комп’ютерної термінології, тестові завдання для контролю знань, тексти для читання та розуміння іноземного матеріалу. Призначено для студентів спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення у промисловості і бізнесі (бакалаврський рівень).
Т. Кирпита: ORCID 0000-0002-9941-4312; Т. Давидова: ORCID 0000-0001-6490-4971
методичні вказівки, індивідуальні завдання, мовознавство, англійська мова, програмне забезпечення, комп’ютерна термінологія, 1830, КПтаІМ (ІПБТ)
Іноземна мова в IT : методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення у промисловості і бізнесі (бакалаврський рівень) / Уклад.: Т. В. Кирпита, Т. А. Давидова. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 37 с.