Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У роботі розглянуто тему ролі відкритих освітніх ресурсів (OER) у сучасному світі й висвітлено участь університетської бібліотеки в процесі їх створення. OER є важливим елементом сучасної освітньої парадигми, спрямованої на доступність, відкритість, зменшення навчального навантаження. Зосереджено увагу на роботі бібліотеки УДУНТ щодо оформлення підручників згідно ДСТУ.
ENG: The paper deals with the role of open educational resources (OER) in the modern world and highlights the participation of the university library in the process of their creation. OER is an important element of the modern educational paradigm aimed at accessibility, openness, and reduction of the teaching load. The article focuses on the work of the USUCT library in designing textbooks in accordance with the State Standard of Ukraine.
відкриті освітні ресурси, відкриті підручники, відкритий доступ, репозитарій, бібліотека УДУНТ, шаблони, титульний аркуш, ліцензія Creative Commons, open educational resources, OER, open textbooks, open access, repository, USUCT library, templates, title page, Creative Commons license, НБ
Покровська Н. В., Слищенко Т. А., Скорченко І. В., Тарахова Н. О. Роль бібліотек у забезпеченні доступу до відкритих освітніх ресурсів (з досвіду роботи наукової бібліотеки Українського державного університету науки і технологій). University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІII Міжнар. конф., (м. Дніпро, 05.10–06.10.2023 р.). Дніпро, 2023. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2023/paper/view/28944/16938.