Стратегічний менеджмент у туризмі

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації призначені для використання студентами денної та безвідривної форм навчання спеціальності 242 «Туризм» під час підготовки до практичних занять з дисципліни «Стратегічний менеджмент у туризмі». Містять матеріали, які допоможуть студентам зрозуміти сутність стратегічного управління, усвідомити шлях до успіху організації, дізнатись про різні види стратегій та засоби їхнього досягнення, осягнути принципи стратегічного мислення, навчитись розробляти управлінські цільові проєкти у сфері туризму.
В. Задоя: ORCID 0000-0001-9408-4978; Т. Чаркіна: ORCID 0000-0001-6202-0910
методичні рекомендації, практичні заняття, менеджмент, туризм, туристичне підприємство, стратегічне планування, стратегічний потенціал, конкурентні стратегії, 1882, КЕМ ДІІТ
Стратегічний менеджмент у туризмі : методичні рекомендації до практичних занять для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 242 «Туризм» / уклад.: В. О. Задоя, Т. Ю. Чаркіна. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 52 с.