Український державний університет науки і технологій, м. Дніпро
UKR: В магістерській роботі було використані методи порівняльного аналізу, математичного моделюввання та математичної статистики, методи теорії дискретного оптимального планування та векторної оптимізації. При створенні програми планування використані метоли програмної інженерії щодо проектування та розробки програм. Мета дослідження полягає створенні є моделі системи управління транспортним потоком. Об’єкт дослідження – статистичні дані та їх аналіз.
ENG: The master's thesis used methods of comparative analysis, mathematical modeling and mathematical statistics, methods of the theory of discrete optimal planning and vector optimization. When creating the planning program, software engineering methods were used for designing and developing programs. The purpose of the study is to create a model of the traffic flow management system. The object of the research is statistical data and their analysis.
моделювання, транспортний потік, транспортний вузол, транспортна система, світлофорна система керування, modeling,, transport flow, transport node, transport system, traffic light control system, ВКР, КІТ
Костюк М. С. Дослідження інтелектуального керування транспортним рухом на регульованих перехрестях : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 121 – Інженерія програмного забезпечення / наук. керівник В. М. Горячкін ; Український державний університет науки та технологій. Дніпро, 2022. 152 с.