Перехідні процеси в електроенергетичних системах

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації розраховані на виконання курсового проєкту студентами денної та безвідривної форм навчання. Приведено вихідні дані для розрахунку та порядок виконання курсового проєкту. Надані формули, схеми і графіки, а також довідкові дані, необхідні при розрахунках.
Д. Босий: ORCID 0000-0003-1818-2490; Д. Земський: ORCID 0000-0003-4322-0727
методичні рекомендації, методичні рекомендації, 1849, KICE, енергозабезпечення, несиметричні струми, симетричні складові, methodological recommendations, course project, energy supply, unbalanced currents, symmetrical components
Перехідні процеси в електроенергетичних системах : методичні рекомендації до виконання курсового проєкту / уклад. Д. О. Босий, Д. Р. Земський. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 26 с.