Стандарти екологічної та соціально-етичної відповідальності : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 152 - Метрологія та інформаційно- вимірювальна техніка. ОПП "Якість, стандартизація, сертифікація та метрологія" (магістерський рівень)

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Викладені робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання до вивчення дисципліни «Стандарти екологічної та соціально-етичної відповідальності», наведені матриці виконання практичних робіт, а також запитання для контролю знань. Призначені для студентів, що навчаються за Освітньо-професійною програмою «Якість, стандартизація, сертифікація та метрологія» спеціальності 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (магістерський рівень) заочної форми навчання.
робоча програма, методичні вказівки, практичні роботи, індивідуальні завдання, етична поведінка, екологічний менеджмент, КСЯСМ (ІПБТ), 1245
Стандарти екологічної та соціально-етичної відповідальності : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка. ОПП «Якість, стандартизація, сертифікація та метрологія» (магістерський рівень) / уклад. О. С. Максакова. Дніпро : Україн. держ. ун-т науки і технол., 2022. 11 с.