Дослідження операцій

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Посібник призначений для студентів спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Послідовно викладені основи дослідження операцій – науки, яка ставить своєю метою оптимізацію рішень, що приймаються в системах організаційно-технічного управління. Для постановки задачі оптимізації розглянуті етапи операційного проєкту, критерії оптимальності, види математичних моделей дослідження операцій та класи операційних задач. Велика увага приділена викладенню сучасного математичного апарату дослідження операцій – методам лінійного, дискретного і нелінійного програмування. Опис теоретичних методів ілюструється численними практичними прикладами.
М. Михайловський: ORCID 0000-0002-9960-6189; О. Єгоров: ORCID 0000-0002-9867-0437
навчальний посібник, математичні моделі, задача оптимізації, лінейне програмування, дискретне програмування, нелінійне програмування, КАВП
Михайловський М. В., Єгоров О. П. Дослідження операцій : навчальний посібник. Дніпро : УДУНТ, 2022. 80 с.