Організація вантажних перевезень на автомобільному транспорті. Частина 2

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації до курсової роботи (частина 2) містять теоретичні положення, що застосовуються під час виконання курсової роботи щодо розробки технологічних проектів та оцінки результатів процесу перевезень. Методичні рекомендації призначені для використання студентами безвідривної форми навчання спеціальності 275.03 «Транспортні технології на автомобільному транспорті» під час виконання курсової роботи з дисципліни «Вантажні перевезення та комерційна робота на автомобільному транспорті».
О. Харченко: ORCID 0000-0003-2068-0640
методичні рекомендації, курсова робота, вантажні перевезення, технологічний проєкт, транспортно-технологічні схеми, 1789, КУЕР
Організація вантажних перевезень на автомобільному транспорті: методичні рекомендації до курсової роботи (частина 2) / уклад. О.І. Харченко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 35 с.