Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська робота виконана на 47с., 26 рис., 1 табл., 3 додатки, 17 джерел. Об’єкт розробки – засоби біометричної ідентифікації та аутентифікаціїї за обличчям. Мета роботи – розробка програмного комплексу, що реалізує та демонструє біометричну ідентифікацію та аутентифікацію за обличчям. Здійснено огляд та аналіз засобів біометричної ідентифікації та аутентифікації за обличчям. Обрано метод глибокого навчання. Представлено режими роботи та функціонування системи. Показано алгоритми роботи режимів програми. Розроблено програмне забезпечення системи біометричної ідентифікації та аутентифікації за обличчям. Виконано перевірку працездатності на конкретних прикладах. Розроблене програмне забезпечення може бути використано як в практичних цілях для розпізнавання облич, так і в навчальному процесі студентів при проведенні лабораторних або практичних робіт.
ENG: The bachelor's thesis consist of 47p., 26 fig., 1 table., 3 appendices, 17 sources. The object of development is the means of biometric identification and authentication by face. The purpose of the work is to develop a software package that implements and demonstrates biometric identification and authentication by face. A review and analysis of biometric facial identification and authentication tools was performed. The method of deep learning is chosen. Modes of operation and functioning of the system are presented. Algorithms of operation of program modes are shown. Developed software for biometric identification and facial authentication. Performance testing was performed on specific examples. The developed software can be used both for practical purposes for face recognition and in the educational process of students in laboratory or practical work.
біометрія, біометричні методики, глибоке навчання, ідентифікація, аутентифікація, геометрія обличчя, biometry, biometric methods, deep education, identification, authentication, facial geometry, C #, AWS, КЕОМ
Юдін О. С. Розробка засобів демонстрації біометричної ідентифікації та аутентифікації за обличчям : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 125 – Кібербезпека / наук. керівник Д. О. Остапець ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2022. 47 с.