Authors
Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У збірнику тез доповідей подано результати досліджень здобувачів вищої освіти і молодих учених, які присвячено визначним подіям та особистостям історії Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДІІТу) у зв’язку з 90-річчям від його заснування, постатям і пам’яткам історії та культури України, актуальним питанням українського мовознавства. Тези доповідей подано в рамках 80-ї Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих учених, магістрантів та студентів «Наука і сталий розвиток транспорту», яку проведено (заочно) 23-27 березня 2020 року у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Збірник тез доповідей призначено для здобувачів вищої освіти і молодих учених.
RU: В сборнике тезисов докладов представлены результаты исследований соискателей высшего образования и молодых ученых, которые посвящены выдающимся событиям и личностям истории Днипровского национального университета железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна (ДИИТ) в связи с 90-летием его основания, пямятникам истории и культуры Украины, актуальным вопросом украинского языкознания. Тезисы докладов представлены в рамках 80-й Международной научно-технической конференции молодых ученых, магистрантов и студентов «Наука и устойчивое развитие транспорта», проведенная (заочно) 23-27 марта 2020 в Днепровском национальном университете железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна. Сборник тезисов докладов предназначен для соискателей высшего образования и молодых ученых.
конференція, тези, мужкультурна комунікація, визначні події, історія, конференция, тезисы, межкультурная коммуникация, выдающиеся события, история, conference, theses, intercultural communication, significant events, history
Гуманітарні проблеми та міжкультурна комунікація. Наука і сталий розвиток транспорту : зб. тез доп. 80-ї Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених, магістрантів та студентів, 23–27 берез. 2020 р. Дніпро : ДНУЗТ, 2020. 40 с.