Тези VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека та електромагнітна сумісність на залізничному транспорті»

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У збірнику подано тези доповідей VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека та електромагнітна сумісність на залізничному транспорті», яка відбулась 01–03 лютого 2017 р. в м. Чернівці (Чернівецька обл., Україна). Збірник призначений для науково-технічних працівників залізниць, підприємств транспорту, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів та студентів.
RU: В сборнике представлены тезисы докладов VIII Международной научно-практической конференции «Безопасность и электромагнитная совместимость на железнодорожном транспорте», которая состоялась 01-03 февраля 2017 в г. Черновцы (Черновицкая обл., Украина). Сборник предназначен для научно-технических работников железных дорог, предприятий транспорта, преподавателей высших учебных заведений, докторантов, аспирантов и студентов.
тези доповідей, електромагнітна сумісність, залізничний транспорт, залізниці підприємства транспорту, тезисы докладов, электромагнитная совместимость, железнодорожный транспорт, железные дороги предприятия транспорта, theses of reports, electromagnetic compatibility, railway transport, railroads transport enterprise
Безпека та електромагнітна сумісність на залізничному транспорті = Безопасность и электромагнитная совместимость на железнодорожном транспорте = Safety and Electromagnetic Compatibility on Railway Transport : тези VIII Міжнар. наук.-практ. конф., Чернівці, 01–03 лютого 2017 р. / Міністерство освіти і науки України, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна [та інш.]. — Чернівці : Дніпропетр. нац. ун-ет залізн. т-ту ім. акад. В. Лазаряна, 2017. — 72 с. — ISBN 978-966-8471-99-5.