Розробка конструктивного рішення покрівлі спортивно-оздоровчого комплексу

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UK: Магістерська дипломна робота виконана на 106 сторінках, містить 77 ілюстрацій, 7 таблиць та 27 використаних джерел. У магістерській дипломній роботі розглянута ферма, яка виготовлена з клеєної деревини та прорахована в кількох варіантах виготовлення зі сталевих елементів, яка додатково пристосована до вітчизняних будівельних норм (оригінальний проект розроблений для міста Лас Кондес, Чилі). Метою дослідження є порівняння кількох варіантів виконання даної нестандартної ферми з різних матеріалів елементів з різноманітними перерізами, для підбору найбільш раціонального варіанту виконання стосовно економічних та конструкторських вимог. Дослідження проводяться за допомогою програми «ЛІРА-САПР 2017 R3». На основі отриманих характеристик обирається оптимальний переріз з використанням відповідного матеріалу з врахуванням умови дешевизни виготовлення конструкції та забезпечення вимог міцності, стійкості та жорсткості. У заключній частині дослідження порівнюються чотири варіанти ферми.
EN: The master's thesis is performed on 106 pages, contains 77 illustrations, 7 tables and 27 used sources. The master's thesis examines the farm, which is made of glued wood and calculated in several variants of manufacture of steel elements, which is additionally adapted to domestic building codes (the original project is designed for the city of Las Condes, Chile). The purpose of the study is to compare several options for performing this non-standard farm from different material elements with different cross sections, to select the most rational version of execution regarding economic and design requirements. Research is carried out using the program "LIRA-CAD 2017 R3." Based on the obtained characteristics, the optimal cross-section is chosen using the appropriate material, taking into account the conditions of cheapness of the construction production and ensuring the requirements of strength, stability and rigidity. In the final part of the study, four variants of the farm are compared.
ферма, деревина, сталь, спортивно-оздоровчий комплекс, спорт, farm, wood, steel, sports and recreation complex, sport, ВКР, КБВ
Лучнікова Є. О. Розробка конструктивного рішення покрівлі спортивно-оздоровчого комплексу : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 192 – Будівництво та цивільна інженерія / наук. керівник Д. О. Банніков ; Українськ. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2021. 106 с.