Управління енергетичними процесами. Наука і сталий розвиток транспорту

Authors
Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: У збірнику тез доповідей подано результати досліджень здобувачів вищої освіти і молодих учених, які присвячено питанням електрозбереження, впровадження нового обладнання і технологій на електрорухомому складі та в електричних ситемах залізниць, а також у суміжних галузях . Тези доповідей подано в рамках 80-ї Всеукраїнської науково- технічної конференції молодих учених, магістрантів та студентів «Наука і сталий розвиток транспорту», яку проведено (заочно) 23-27 березня 2020 року у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Збірник тез доповідей призначено для здобувачів вищої освіти і молодих учених.
RU: В сборнике тезисов докладов представлены результаты исследований соискателей высшего образования и молодых ученых, которые посвящены вопросам электросбережения, внедрения нового оборудования и технологий на электроподвижном составе и в электрических ситемах железных дорог, а также в смежных отраслях. Тезисы докладов представлены в рамках 80-й Всеукраинской научно-технической конференции молодых ученых, магистрантов и студентов «Наука и устойчивое развитие транспорта», проведенная (заочно) 23-27 марта 2020 в Днипровском национальном университете железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна. Сборник тезисов докладов предназначен для соискателей высшего образования и молодых ученых.
конференція, тези, результати досліджень, електрозбереження, електрорухомий склад, електричні системи залізниць, конференция, тезисы, результаты исследований, электросбережение, электроподвижной состав, электрические системы железных дорог, conference, abstracts, research results, electric saving, electric rolling stock, electric railway systems
Управління енергетичними процесами. Наука і сталий розвиток транспорту : зб. тез доп. 80-ї Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених, магістрантів та студентів, 23–27 берез. 2020 р. Дніпро : ДНУЗТ, 2020. 34 с.