Каблуков Віктор Агапійович : біобібліографічний покажчик

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Біобібліографічний покажчик присвячений науковим досягненням В. А. Каблукова – кандидата технічних наук, професора, провідного наукового співробітника, талановитого педагога Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Коло наукових інтересів вченого – дослідження проблем підвищення маси поїздів (до 8-12 тис. тон), способи розміщення і закріплення вантажів на відкритому рухомому складі, розробка ефективних методів по підвищенню безпеки руху поїздів. Займався питаннями рухомого складу залізниць, розробкою ефективних технологій перевезення, створенням АСУ учбового процесу в університетах. Покажчик містить: літературу про вченого, хронологічний покажчик наукових праць за 1963 - 2000 роки, іменний покажчик.
RU: Библиографический указатель посвящен научным достижением В. А. Каблукова - кандидата технических наук, профессора, ведущего научного сотрудника, талантливого педагога Днепропетровского национального университета железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна. Круг научных интересов ученого - исследование проблем повышения массы поездов (до 8-12 тыс. тонн), способы размещения и закрепления грузов на открытом подвижном составе, разработка эффективных методов по повышению безопасности движения поездов. Занимался вопросами подвижного состава, разработкой эффективных технологий перевозки, созданием АСУ учебного процесса в университетах. Указатель содержит литературу об ученом, хронологический указатель научных работ по 1963 - 2000 годы, именной указатель.
EN: The bibliographic index is devoted to the scientific achievements of V.A. Kablukov – Ph.D in Technical Science, professor, leading research worker, talented teacher of Dnipropetrovsk National University of Railway Transport named after academician V. Lazaryan. Areas of scientist expertise are research the problem of increase mass of trains (up to 8 – 12 thousands tons), ways of location and dunnage on open rolling stock, development of effective methods for improving rail traffic safety. He dealt with rolling stock question, development of effective transportation technologies. This index contains personalia, chronological index of scientific works over the 1963 to 2000, author index.
М. Дронь: ORCID 0000-0001-9881-9521
біобібліографічний покажчик, бібліографічний покажчик, бібліографія, Каблуков Віктор Агапійович, биобиблиографический указатель, библиографический указатель, библиография, Каблуков Виктор Агапиевич, biobibliographic index, bibliographic index, bibliography, Kablukov Victor A.
Каблуков Віктор Агапійович : біобібліогр. покажч. / [уклад.: М. А. Дронь, А. О. Каіра, С. В. Калашникова, І. А. Попович] ; Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпропетровськ : ДНУЗТ, 2016. – 19 с.