Веб-сайт бібліотеки КМІ: перспективи розвитку

ДНУЗТ
UK: Висвітлюються питання організації веб-сайту бібліотеки Криворізького металургійного інституту та окреслюються перспективи запровадження додаткових послуг, що стали можливими завдяки новітнім інформаційним технологіям.
RU: Освещаются вопросы организации веб-сайта библиотеки Криворожского металлургического института и раскрываются перспективы внедрения дополнительных услуг, возникших благодаря новейшим информационным технологиям.
EN: The article deals with questions of web-site organization of Kryvyi Rih Metallurgical Institute Library and highlights the prospects of new additional services, which appeared as a result of the newest information technologies.
Караман, Т. І. Веб-сайт бібліотеки КМІ: перспективи розвитку // Библиотека высшей школы на новом этапе развития социальных коммуникаций : материалы междунар. науч.-практ. конф., 24-25 окт. 2013 г. / М-во образования и науки Украины, Днепропетр. нац. ун-т ж.-д. трансп. им. акад. В. Лазаряна. - Днепропетровск, 2013. - С. 51-52.
електронна бібліотека, інформаційний комплекс, користувач, веб-сайт, электронная библиотека, информационный комплекс, пользователь, веб-сайт, e-library, informative complex, user, web-site