Управління зовнішньоекономічною діяльністю та маркетинг

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Наведені методичні вказівки до самостійного вивчення тем, передбачених програмою дисципліни «Управління зовнішньоекономічною діяльністю та маркетинг», а також рекомендації щодо виконання практичної частини індивідуальних завдань. Призначені для здобувачів освіти за спеціальностями 136 –металургія, 161 – хімічні технології та інженерія (магістерський рівень).
І. Алєксєєнко: ORCID 0009-0000-7184-417X
методичні вказівки, індивідуальні завдання, маркетинг, міжнародна торгівля, 1845, КМ (ІПБТ)
Управління зовнішньоекономічною діяльністю та маркетинг : методичні вказівки для студентів спеціальностей 136 – металургія, 161 – хімічні технології та інженерія (магістерський рівень) / Уклад. І. А. Алєксєєнко. Дніпро : Укр. держ. ун-т наукиі технологій, 2023. 31 с.