Моделювання роботи біобасейну для приватного екопансіонату

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська робота присвячена дослідженню процесу біологічної очистки вод в біобасейні для приватного пансіонату. Дослідження проведене на базі натурного експерименту, та за допомогою обчислювального експерименту на базі кафедри «Гідравліка та водопостачання» Українського державного університету науки і технологій. Отримані дані можуть бути використані для підвищення ефективності очистки води на станціях аерації . Мета роботи : дослідження процесу біологічної очистки води в біобасейні. Об'єкт дослідження – процес біологічної очистки . Предмет дослідження – визначення ефективності роботи біобасейну . Методи дослідження – лабораторний експеримент та математичне моделювання . Практичне значення одержаних результатів. Отримані дані можуть бути використані для підвищення ефективності очистки води в екопансіонатах.
ENG: The master's thesis is devoted to the study of the process of biological water treatment in the bio-pool for a private boarding house. The study was conducted on the basis of a field experiment, and with the help of a computational experiment on the basis of the Department of Hydraulics and Water Supply of the Ukrainian State University of Science and Technology. The obtained data can be used to increase the efficiency of water purification at aeration stations. Purpose: study of the process of biological water treatment in the bio-basin. The object of study - the process of biological treatment. The subject of research is to determine the efficiency of the bio-basin. Research methods - laboratory experiment and mathematical modeling. The practical significance of the results obtained. The obtained data can be used to increase the efficiency of water treatment in eco-boarding houses.
Перевірку на плагіат випускної кваліфікаційної роботи кафедра ГВ робила самостійно
біобасейн, математичне моделювання, очистка води, експеримент, bio-pool, experiment, water purification, mathematical modeling, ВКР
Оберемок Я. Ю. Моделювання роботи біобасейну для приватного екопансіонату : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 192 – Будівництво та цивільна інженерія / наук. керівник М. М. Біляєв ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2021. 93 с.