Технічне обслуговування пристроїв електропостачання

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, зміст звіту до лабораторних робіт з необхідними розрахунковими формулами та поясненнями. Методичні рекомендації призначені для використання студентами всіх форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» під час виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технічне обслуговування пристроїв електропостачання» , можуть бути використані слухачами інституту післядипломної освіти.
В. Дьяков: ORCID 0000-0002-6141-8393
методичні рекомендації, лабораторні роботи, вимірювання, випробування, потенціали, заземлення, електродренажний захист, катодний захист, ізолятори, 1820, КІСЕ
Технічне обслуговування пристроїв електропостачання : методичні рекомендації до лабораторної роботи / укл. В. О. Дьяков. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 54 с.