Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Дипломна магістерська робота складається з 4 розділів та загальних висновків. Робота включає 21 рисунків та 20 таблиць. Загальний обсяг дипломного проекту становить 81 сторінку. Кількість використаних літературних джерел – 31. Об'єктом досліджень є дизель-поїзди, які використовуються для міжнародних пасажирських перевезень. В магістерській роботі проаналізований доробок вітчизняних та закордонних учених у питанні покращення техніко-економічних показників використання рухомого складу у міжнародному сполученні, проаналізована існуюча схема організації пасажирських перевезень на ділянці Коломия – Рава Руська – Варшава та надано опис і технічні характеристики рухомого складу, що задіяний у перевезеннях. Вибрано техніко-економічні показники, які будуть визначатися у подальших розділах, приведено їх позначення до рекомендацій ОСЗ та подана методика їх розрахунку. Розраховано техніко-економічні показники при існуючій системі організації перевезень, подано пропозиції щодо удосконалення схеми обороту дизель-поїздів на ділянці, складено розклад та графік руху для удосконаленої схеми та розраховано техніко-економічні показники використання рухомого складу. Запропонована технічні рішення щодо приведення вітчизняного пасажирського рухомого складу до вимог інтероперабельності.
ENG: Degree Master's work consists of four chapters and overall conclusions. The work includes 21 figures and 20 tables . The total amount of the degree project is 81 pages. The amount of used literature sources – 31. The object of research is the diesel trains used for international passenger transportation. In the master's thesis, the work of domestic and foreign scientists on the issue of improving the technical and economic indicators of the use of rolling stock in international traffic is analyzed, the existing scheme of the organization of passenger transportation on the section Kolomyia - Rava Ruska - Warsaw is analyzed, and the description and technical characteristics of the rolling stock involved in transportation are provided. The technical and economic indicators that will be determined in the following sections are selected, their notation is given to the recommendations of the OSZ, and the method of their calculation is presented. The technical and economic indicators of the existing transport organization system were calculated, proposals were submitted to improve the diesel train turnover scheme on the site, the timetable and traffic schedule for the improved scheme were drawn up, and the technical and economic indicators of the use of rolling stock were calculated. Technical solutions for bringing domestic passenger rolling stock to interoperability requirements are proposed.
міжнародне пасажирське сполучення, дизель-поїзд, техніко-економічні показники, покращення, international passenger transportation, diesel train, technical and economic indicators, improvement, ВКР, КЛ
Коваль О. І. Поліпшення техніко-економічних показників рухомого складу під час експлуатації у міжнародному сполученні : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник В. Н. Сердюк ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 81 с.