Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
UK: Приведено результати дослідження формування ряду характеристик особистості студентів-залізничників в процесі психологічної і психофізичної підготовки під час навчальних занять з фізичного виховання.
RU: Приведены результаты исследования формирования ряда характеристик личности студентов-железнодорожников в процессе психологической и психофизической подготовки во время учебных занятий по физическому воспитанию.
EN: The results of studies of the formation of a number of personality characteristics of students of railway in the psychological and psycho-physical training during school physical education classes.
Пічурін, В. В. Формування професійно-значимих рис особистості студентів-залізничників в процесі психологічної і психофізичної підготовки: [препринт] / В. В. Пічурін // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 15 : Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наук. пр. — Київ, 2014. — Вип. 4 (47) 14. — С. 121—127.
фізичне виховання, психологічна і психофізична підготовка, фактори особистості, физическое воспитание, психологическая и психофизическая подготовка, факторы личности, physical education, psychological and psycho-physical training, personality factors, КФВ