Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У дисертації досліджується проблема управління системою економічної безпеки підприємства. Проблема економічної безпеки підприємств, в сучасних економічних умовах, – доволі актуальна, причиною тому є те, що всі існуючі організації, підприємства та компанії функціонують в умовах різних ризиків, як внутрішнього характеру, так і зовнішнього, а існуюче конкурентне економічне середовище приховує численні загрози. Задля унеможливлення цієї обставини, від суб’єктів управління та господарювання підприємством, вимагається створення комплексної системи, яка буде спрямована на покращення рівня економічної безпеки.
ENG: The dissertation the problem of management of system of economic safety of the enterprise is investigated. The problem of economic security of enterprises in today's economic environment is quite relevant, the reason is that all existing organizations, enterprises and companies operate in different risks, both internal and external, and the existing competitive economic environment hides many threats. In order to prevent this circumstance, the subjects of management and administration of the enterprise are required to create a comprehensive system that will be aimed at improving the level of economic security.
індикатори економічної безпеки, економічна безпека підприємства, система економічної безпеки підприємства, indicators of economic security, economic security of the enterprise, system of economic security of the enterprise, ВКР, КФЕБ
Генсіровський Є. О. Управління системою фінансово-економічної безпеки підприємства (на прикладі регіональної філії «Придніпровська залізниця» акціонерного товариства «Укрзалізниця») : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 072 – фінанси, банківська справа та страхування / науковий керівник І. І. Рекун ; Укр. держ. ун-т науки і техногогій. Дніпро, 2021. 127 с.