Authors
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У збірнику тез доповідей подано результати досліджень здобувачів вищої освіти і молодих учених, які присвячено питанням проектування, зведення та експлуатації будівель, споруд промислового, цивільного призначення, інженерних споруд. Тези доповідей подано в рамках 81 Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих учених, магістрантів та студентів «Наука і сталий розвиток транспорту», яку проведено 28 жовтня 2021 року у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Збірник тез доповідей призначено для здобувачів вищої освіти і молодих учених.
конференція, тези, сучасні будівельні матеріали, бетон, архітектура та будівництво, інноваційні будівельні матеріали, conference, abstracts, modern building materials, concrete, architecture and construction, innovative building materials
Будівельні матеріали та архітектурне проектування. Наука і сталий розвиток транспорту : зб. тез доп. 81-ї Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених, магістрантів та студентів, 28.10.2021 р. Дніпро : УДУНТ, 2021. 20 с.