Використання та розвиток інституційного репозитарію (з досвіду роботи бібліотекарів-депозиторів Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна) (презентація)

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Розглядається досвід роботи з наповнення електронного архіву (репозитарію eaDNURT) бібліотекарами-депозиторами науково-технічної бібліотеки (НТБ) Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна.
EN: The experience of filling the electronic archive (eaDNURT) by librarians-depositors of Dnipro National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan is considered.
О. Бондаренко: ORCID 0000-0001-6924-401X
інституційний репозитарій, бібліотекар-депозитор, відкритий доступ, науковець, eaDNURT, institutional repository, librarian-depositor, open access, scientist, НТБ
Бондаренко О. О. Використання та розвиток інституційного репозитарію (з досвіду роботи бібліотекарів-депозиторів Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна) : [презентація]. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24797/13706.