Модель соціального підприємництва

ВПЦ НаУКМА Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київ
UKR: В статті запропоновано модель залучення фінансування для організації соціального підприємства. Дослідження може представляти науковий та практичний інтерес для проектних менеджерів та представників громадського сектору.
ENG: The article proposes a model for raising funds for a social entrepreneurship organization. The research may be of scientific and practical interest to project managers and representatives of the public sector.
І. Гордєєва: ORCID 0000-0002-2019-2527
соціальне підприємництво, гранти, міжнародна технічна допомога, фінансування проєктів, social entrepreneurship, grants, international technical assistance, project funding, КЕМ
Гордєєва І. О. Модель соціального підприємництва. Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи: тези доп. Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, 25 січня 2017 р. Національний університет "Києво-Могилянська академія". Київ, 2017. С. 24–26.