Психоемоційна безпека: профілактика синдрому професійного вигорання бібліотечних працівників (презентація)

No Thumbnail Available
Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У статті висвітлюється напрацьований багаторічний практичний досвід бібліотеки Університету Григорія Сковороди в Переяславі у співпраці з психолого-медико-педагогічною консультативною службою даного вишу про профілактичні заходи психологічної безпеки та пропонується інструментарій подолання професійного вигорання.
EN: The article highlights the long-term practical experience of the library of Hryhoriy Skovoroda University in Pereyaslav in cooperation with the psychological, medical and pedagogical counseling service of this university on preventive measures of psychological safety and offers tools for overcoming professional burnout.
бібліотечне середовище, синдром професійного вигорання, емоційне виснаження, психоемоційна безпека, library environment, professional burnout syndrome, emotional exhaustion, psycho-emotional security
Шкира О. І. Психоемоційна безпека: профілактика синдрому професійного вигорання бібліотечних працівників : [презентація]. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22231.