Роль та значення гуманітарних дисциплін у формуванні світогляду студентів

Львівський університет
UK: Досліджено новітні тенденції розвитку освіти в процесі світових інтеграційних процесів. Проаналізовано роль педагога у формуванні світогляду та громадянської позиції студентства.
RU: Исследованы новейшие тенденции развития образования в процессе мировых интеграционных процессов. Проанализирована роль педагога в формировании мировоззрения и гражданской позиции студенчества.
EN: The article is devoted to exploring new tendencies of education development in the context of modern integration processes. The role of a pedagogue in developing student’s outlook and citizenship attitudes is explored.
О. Вознюк: ORCID 0000-0002-4186-6113; А. Поцелуйко: ORCID 0000-0002-1078-7615
наукова парадигма, традиційна дидактична модель, навчальний процес, теоретично-рефлексійний аналіз, научная парадигма, традиционная дидактическая модель, учебный процесс, теоретически рефлексионные анализ, scientific paradigm, traditional didactic model, educational process, theoretical and reflective analysis, КГП (ЛФ)
Вознюк, О. М. Роль та значення гуманітарних дисциплін у формуванні світогляду студентів / О. М. Вознюк, А. Б. Поцелуйко // Вісн. Львів. ун-ту. Серія : Педагогічна. 2009. – Вип. 25. Ч. 1. – С. 288–295.