Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчання в сучасних реаліях складається переважно із трьох складових: вільний доступ до інформації, дистанційне навчання та відкрита освіта. Дистанційне навчання складає відносини студент-викладач, а відкрита освіта тісно пов’язана з активним застосуванням сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій, які створюють перспективи створення відкритого електронного освітнього простору в межах об’єкту освіти.
ENG: In modern realities, education consists mainly of three components: free access to information, distance learning and open education. Distance learning is a student-teacher relationship, but open education is closely related to the active use of modern information and telecommunication technologies, which create prospects for the creation of an open electronic educational space within the educational facility.
О. Gorbova: ORCID 0000-0002-5612-2715; Т. Shcherbatiuk: ORCID 0000-0002-2547-4099
освітній простір науковця, дистанційна освіта, вільний доступ, університет в електронному просторі, відкриті освітні ресурси, educational space of a scientist, distance education, free access, university in electronic space, open educational resources, КІТ, НБ
Горбова О. В., Щербатюк Т. Г. Перспективи розвитку відкритого електронного освітнього простору: співпраця викладачів та бібліотекарів освітнього закладу. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІI Міжнар. конф. (м. Дніпро, 06.10–07.10.2022 р.). Дніпро, 2022. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2022/paper/view/26764/15264.