Національна металургійна академія України, Дніпро
UKR: Запропонована методика вивчення літературної спадщини видатного діяча російської і світової культури в курсах «Культурологія», «Історія світової культури», «Історія світової художньої культури» тощо у вищих, середніх і середніх спеціальних навчальних закладах, зокрема для спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа».
ENG: Methodology of study of literary heritage of the prominent Russian and world cultural worker offers in courses "Science about a culture", "History of world culture", "History of world artistic culture" et al in the higher, middle and middle special educational establishments, in particular for speciality 029 "Informative, library and archived business".
RUS: Предложена методика изучения литературного наследия выдающегося деятеля русской и мировой культуры в курсах «Культурология», «История мировой культуры», «История мировой художественной культуры» и других в высших, средних и средних специальных учебных заведениях, в частности для специальности 029 «Информационное, библиотечное и архивное дело».
К. Прокоф'єва: ORCID 0000-0003-4242-3346
О.М. Островський, драматургія, культура, творча спадщина, п’єса, А.N. Оstrovskiy, dramaturgy, culture, creative heritage, play, А.Н. Островский, драматургия, культура, творческое наследие, пьеса, КДІД
Прокоф’єва К. А. Системний аналіз творчості О.М. Островського-драматурга у контексті опанування загальноосвітніх дисциплін студентами фаху 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Вчені записки кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Дніпро, 2021. Вип. 3. С. 25–35.