Туризмологія

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації призначені для використання студентами другого (магістерського) рівня освіти денної та безвідривної форм навчання спеціальності 242 «Туризм» під час практичних занять з дисципліни «Туризмологія». Видання містить рекомендації щодо виконання практичних занять: мету, завдання та перелік питань для опрацювання, а також перелік рекомендованої літератури.
Н. Чернова: ORCID: 0000-0001-8461-498X; О. Пікуліна: ORCID 0000-0003-4803-427X
методичні рекомендації, практичні заняття, туризм, філософія туризму, географія туризму, культурологія туризму, психологія туризму, розміщення туристів, 1887, КЕМ ДІІТ
Туризмологія : методичні рекомендації до практичних занять / уклад. О. В. Пікуліна, Н. С. Чернова. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 15 с.