Херсонський національний технічний університет, Херсон, Україна
RUS: Исследование содержит описание создания компьютеризированной системы Complementary Team для поддержки технологических процессов формирования взаимодополняющей проектной команды как одного из путей эффективного управления проектными командами.
UKR: Дослідження містить опис створення комп'ютеризованої системи Complementary Team з підтримки технологічних процесів формування взаємодоповнюючої проектної команди як одного із шляхів ефективного управління проектними командами.
ENG: The research contains a description of the development of the computerized system Complementary Team, designed to support the technological processes of forming a complementary project team, as one of the ways to effectively manage project teams.
И. Гордеева: ORCID 0000-0002-2019-2527
проектный менеджмент, команда проекта, комплементарная команда, проектний менеджмент, команда проєкту, комплементарна команда, project management, project team, complementary team, КУПББМ
Гордеева И. А. Общая характеристика программного продукта формирования комплементарной команды проекта Complementary Team. Молодь у світі сучасних технологій за тематикою: Управління проектами розвитку регіону : матеріали ІV Міжнар. наук.-практ. конф. студентів, аспірантів та молодих вчених (м. Херсон, 4–5 червня 2015 р.). Херсон, 2015. С. 90–92.