Поэтика заглавий прозы И. Шмелева (своеобразие семантики и структуры)

Дніпропетровський університет економіки та права ім. Альфреда Нобеля
RU: Статья посвящена исследованию проблемно-тематического разнообразия поэтики заглавий в произведениях И. Шмелева. Анализируется связь заглавий прозы И. Шмелева с общей поэтикой стилевого направления того или иного периода творчества писателя.
UK: Присвячено дослідженню проблемно-тематичного різноманіття поетики заголовків у творах І. Шмельова. Аналізується зв’язок заголовків прози І. Шмельова із загальною поетикою стильового напряму того чи іншого періоду творчості письменника.
EN: The article investigates the variety of themes and problems in the title poetics of I. Shmelev's works. The author analyses the connection of I. Shmelev's prose titles with the general style poetics of various periods in the writer's creative activity.
Т. Филат: ORCID 0000-0002-9360-895X
поэтика заглавия, заголовочный комплекс, авторская интенция, заголовочная вербально-синтаксическая модель, поетика заголовка, заголовковий комплекс, авторська інтенція, заголовкова вербально-синтаксична модель, title poetics, title complex, author's intention, verbal-syntactic title model, КФП
Филат Т. В. Поэтика заглавий прозы И. Шмелева (своеобразие семантики и структуры). Вісник Дніпропетровського університету економіки та права ім. Альфреда Нобеля". Серія : Філологічні науки. 2011. № 1 (1). С. 112–118.