Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Розглядається роль і значення бібліотеки вищого навчального закладу як інформаційного центру у формуванні нової еліти нації. Визначено основні завдання бібліотеки внз у популяризації головних засад під час формування морально-етичного та духовно збагаченого користувача.
RU: Рассматривается роль и значение библиотеки высшего учебного заведения как информационного центра в формировании новой элиты нации. Определены основные задачи библиотеки вуза в популяризации главных принципов при формировании морально-этического и духовно обогащенного пользователя.
EN: The role and importance of the university library as an information center in the formation of the new elite of the nation. The main task of the university library in promoting the main principles in the formation of ethical and spiritually enriched person.
Горобець, О. О. Бібліотека вищого навчального закладу як невід’ємна складова у формуванні майбутньої еліти нації [Електронний ресурс] / О. О. Горобець // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ междунар. наук.-практ. конф., 1–2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпро, 2016. – DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4265138.
бібліотека вищого навчального закладу, виховання, інформаційний центр, користувач, бібліотека Національної академії статистики, обліку та аудиту, библиотека вуза, воспитание, информационный центр, пользователь, библиотека Национальной академии статистики, учета и аудита, university library, education, information center, Library of National Academy of Statistics, Accounting and Audit