Экзистенциализм и интерпретация гендерного равенства во «Втором поле» С. де Бовуар

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпропетровськ
RUS: В статье исследуются противоречия взаимодействия экзистенциализма и феминизма во «Втором поле» С. де Бовуар как эпохальной вехе в истории феминизма.
UKR: У статті проаналізовано суперечності взаємодії екзистенціалізму та фемінізму в епохальній для історії фемінізму «Другій статі» С. де Бовуар.
ENG: The article presents the analysis of the contradictory interrelation between existentialism and feminism in the «Second Sex» by S. de Beauvoir as the epoch-making book in the history of feminism.
О. Власова: ORCID 0000-0003-1755-0853
гендерное равенство, пол, экзистенциализм, «Другой», детерминизм, фемининность, нестабильность, гендерна рівність, стать, екзистенціалізм, «Інший», детермінізм, фемінінність, нестабільність, gender equality, sex, existentialism, «the Other», determinism, femininity, unstability, КФП
Власова, О. П. Экзистенциализм и интерпретация гендерного равенства во "втором поле" С. де Бовуар / О. П. Власова // Антропологічні виміри філософських досліджень. – 2012. – Вип. 1. – С. 52–56. – DOI: 10.15802/ampr2012/7819.