Пристрій для діагностики параметрів стрілочного переводу

ДП "Український інститут промислової власності", м. Київ
UK: Пристрій для діагностики параметрів стрілочного переводу містить джерело живлення, електропривід, перетворювач потужності, на вихід якого через комутаційний пристрій підключені підсилювачі, фільтр, записуючий прилад. Між детектором і записуючим приладом додатково підключено перетворювач напруги в струм, а між джерелом напруги й електроприводом стрілочного переводу - перетворювач потужності.
RU: Устройство для диагностики параметров стрелочного перевода содержит источник питания, электропривод, преобразователь мощности, на выход которого через коммутационное устройство подключены усилители, фильтр, записывающее устройство. Между детектором с записывающим устройством дополнительно подключен преобразователь напряжения в ток, а между источником напряжения и электроприводом стрелочного перевода – преобразователь мощности.
EN: A device for detection of parameters of points and crossing contains a power source, an electric drive, a power converter to output of which through the switchboard are connected amplifiers, a filter, a recording device. A voltage-current converter is additionally connected between the detector and the recording device, and between the voltage source and the electric drive of points and crossing a power converter is included.
МПК B61L 7/00, залізнична автоматика і телемеханіка, стрілочний перевід, параметри, дистанційне діагностування, патент, КАТЗ
Пристрій для діагностики параметрів стрілочного переводу: пат. 69812 Україна: МПК B61L 7/00. № 20031211214; заявл. 09.12.2003; опубл. 15.09.2004, Бюл. № 9. 1 с.