Дослідження хаотичних процесів в системах тягового електропостачання змінного струму.

Дніпровський національний університет транспорту ім. акад. В. Лазаряна
UKR: У дисертації досліджується проблема дослідження хаотичних процесів в системах тягового електропостачання змінного струму. Завдання дослідження є складною проблемою, особливо у випадках, коли хаотичні процеси впливають на електропостачання тягової системи. У зв'язку з виниклою незгодою теорії динамічного хаосу і статистичними закономірностями, що з'являються при дослідженні сучасних даних, розглядаються нові методи аналізу дослідження хаотичних процесів. Мета дослідження – дослідити хаотичні процеси в системах тягового електропостачання змінного струму, тим самим підвищення ефективності електропостачання. Об’єкт дослідження – системи тягового електропостачання змінного струму. Предмет дослідження – енергоефективність режимів в системах тягового електропостачання. Методи дослідження – елементи теорії Такенса, теорія Лоренца, показники Ляпунова, інші теорії хаосу.
ENG: The master's dissertation is made on 56 pages, contains 14 illustrations. In the dissertation the problem of research of chaotic processes in systems of traction power supply of alternating current is investigated. The task of the study is a complex problem, especially in cases where chaotic processes affect the power supply of the traction system. In connection with the resulting disagreement between the theory of dynamic chaos and statistical patterns that appear in the study of modern data, new methods of analysis of the study of chaotic processes are considered. The purpose of the study is to investigate the chaotic processes in AC traction power supply systems, thereby increasing the efficiency of power supply. The object of research - AC traction power supply systems. The subject of research is energy efficiency of modes in traction power supply systems. Research methods - elements of Takens's theory, Lorentz's theory, Lyapunov's indicators, other chaos theories. Key words: dynamic chaos, chaotic processes, chaos theories, chaos, deterministic systems, traction power supply systems.
динамічний хаос, детерміновані системи, системи тягового електропостачання, теорії хаосу, хаотичні процеси, dynamic chaos, chaotic processes, traction power supply systems, chaos theories, deterministic systems, ВКР
Кузьмін Р.О. Дослідження хаотичних процесів в системах тягового електропостачання змінного струму : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / наук. керівник А. М. Афанасов; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. А. Лазаряна. Дніпро, 2020. 56 с.