Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська робота виконана на 47 сторінках, містить 18 ілюстрацій, 1 таблицю та 15 використаних джерел. Об’єкт розробки – веб-системи дистанційного обліку навчальної успішності, її алгоритм та програмна реалізація. Мета роботи – поліпшення процесу передачі інформації щодо навчальних відомостей на кафедру, збереження дати та часу відправки відомості викладачем та її отримання на кафедрі. Методи дослідження – аналіз існуючого програмного забезпечення, подібного до нашого, його порівняння та тестування програмної реалізації. Одержані результати – розроблено веб-додаток по технології SPA. Архітектура програми влаштована так, що при початковому запуску користувач бачить основний контент сайту в браузері, а нові дані завантажуються на ходу при необхідності, наприклад, при прокручуванні або кліку на кнопку. Використання цієї технології дозволило нам досягти максимальної швидкодії та кращого досвіду використання додатку. Для розробки веб-системи було використано сучасний JavaScript фреймворк, а саме React. Результати роботи можуть бути застосовані в університеті та поліпшити процес передачі відомостей на навчальну кафедру.
ENG: The bachelor's thesis consist of 47 pages, contains 18 illustrations, 1 table and 15 sources. The object of development is web systems for remote accounting of academic performance, its algorithm and software implementation. The purpose of the work is to improve the process of transferring information about educational information to the department, saving the date and time of sending information by the teacher and receiving it at the department. Research methods - analysis of existing software similar to ours, its comparison and testing of software implementation. Results obtained - a web application was developed using SPA technology. The architecture of the program is designed so that when you first start the user sees the main content of the site in the browser, and new data is downloaded on the fly if necessary, for example, when scrolling or clicking a button. Using this technology has allowed us to achieve maximum speed and a better experience of using the application. A modern JavaScript framework, React, was used to develop the web system. The results of the work can be applied at the university and improve the process of transferring information to the educational department.
веб-система, облік успішності студентів, дистанційне навчання, навчальна кафедра, викладач, web system, student performance accounting, distance learning, educational department, teacher, КЕОМ
Крикунов Д. В. Розробка програмних засобів веб-системи дистанційного обліку навчальної успішності : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 123 – Комп’ютерна інженерія / наук. керівник В. В. Дзюба ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2022. 47 с.