Дослідження конструкції дизель-поїзда ДПКр-3 на відповідність TSI PRM

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська робота складається з вступу, 4-х розділів основної частини та висновків. Загальний обсяг тексту – 103 сторінки: основний текст – 92 сторінок, бібліографія, що включає 17 найменування – 2 сторінки, 26 рисунків, 4 таблиць. Слід відзначити, що актуальністю роботи є створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до рухомого складу. Проведена робота з дослідження нормативних документів щодо забезпечення нормальної життєдіяльності маломобільної групи людей. Коло завдань, визначених відповідними нормативними документами, досить широке і серйозне. Був вивчений світовий досвід створення і експлуатації дизель-поїздів. Проведено ознайомлення з конструкцією подібних виробів відомих світових фірм, таких як «Siemens», «Pesa», «Newag», «Stadler», «Hyundai» тощо, які мають подібні поїзди. Останніми роками на залізницях України прийнято в експлуатацію нові типи моторвагонного рухомого складу, причому деякі з них вже беруть участь у міжнародному русі. За виконання магістерської дипломної роботи проведено ознайомлення з конструкцією зазначеного МВПС, особлива увага при цьому приділялась умовам перевезення людей з особливими потребами. Проведено було дослідження дизель-поїзда ДПКр-3, який більш оптимізований під наявні (фактичні) умови експлуатації. В конструкцію ДПКр-3 увійшли сучасні екстер’єрні і інтер’єрні рішення. Було встановлено, що в конструкції дизель-поїзда ДПКр-3 є всі необхідні пристрої для задоволення потреб при перевезенні пасажирів з обмеженими можливостями, а це відповідає вимогам TSI PRM.
ENG: The master's thesis consists of an introduction, 4 chapters of the main parts and conclusions. The total volume of the text is 103 pages: the main text is 92 pages, the bibliography includes 17 titles - 2 pages, 26 figures, 4 tables. It should be noted that the urgency of the work is to create appropriate conditions for access of people with disabilities to the rolling stock. The work on the study of normative documents to ensure the normal functioning of a lowmobility group of people. The range of tasks defined by the relevant regulations is quite wide and serious. The world experience of creation and operation of diesel trains was studied. Familiarization with the design of similar products of world-famous companies, such as "Siemens", "Pesa", "Newag", "Stadler", "Hyundai", etc., which have similar trains. In recent years, new types of railcars have been put into operation on Ukraine's railways, and some of them are already involved in international traffic. During the master's thesis the acquaintance with the design of the specified MVPS was carried out, special attention was paid to the conditions of transportation of people with special needs. A study of the diesel train DPKr-3, which is more optimized for the existing (actual) operating conditions. The design of DPKR-3 includes modern exterior and interior solutions. It was found that the design of the diesel train DPKR-3 has all the necessary devices to meet the needs of the carriage of passengers with disabilities, and this meets the requirements of TSI PRM.
ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗД, ІНТЕРОПЕРАБЕЛЬНІСТЬ, ЗАЛІЗНИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА, НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ, ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ, РУХОМИЙ СКЛАД, PEOPLE WITH DISABILITIES, NORMATIVE DOCUMENTS, ROLLING STOCK, INTEROPERABILITY, DIESEL TRAIN, RAILWAY INFRASTRUCTURE, ВКР, ОП Інтероперабельність
Великийчоловік П. М. Дослідження конструкції дизель-поїзда ДПКр-3 на відповідність TSI PRM : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник В. С. Джус ; Львівський інститут. Укр. держ. ун-т науки і технологій. Львів-Дніпро, 2021. 103 с.