Вступ до системного аналiзу

Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, м. Дніпропетровськ
UKR: Конспект лекцій містить базові поняття і терміни, основні прийоми і методи сучасного системного аналізу, головні особливості і задачі роботи системного аналітика. Матеріал ілюструється великою кількістю прикладів із вітчизняної та закордонної літератури з даної проблематики. Рекомендується як додатковий посібник для студентів в ході опрацьовування курсу “Вступ до системного аналізу”. Конспект лекцій призначено для студентів будівельних спеціальностей вищих навчальних закладів всіх форм навчання.
М. Казакевич: ORCID 0000-0003-3396-1775; Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
конспект лекцій, навчальний посібник, системний аналіз, класифікація систем, компоненти системних досліджень, моделі систем, вибір, КМТ, КБК
Казакевич М. І., Банніков Д. О. Вступ до системного аналізу : конспект лекцій. Дніпропетровськ : Дніпропетр. держ. техн. ун-т залізнич. трансп., 2001. 54 с.