Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська дисертація виконана на 86 сторінках, містить 16 ілюстрацій, 10 таблиць та 41 джерело. Магістерська дисертація присвячена удосконаленню механізмів маркетингового управління розвитком залізничного транспорту з урахуванням європейських стандартів і стає особливо актуальною в контексті поглиблення зв'язків України з Європейським Союзом. Основна увага у роботі зосереджена на посиленні логістичних можливостей України, зокрема через залізничний транспорт, який є критично важливим для економічного процвітання, живучості та безпеки країни, особливо у періоди криз. Результати дослідження можуть бути використані для підвищення ефективності та конкурентоспроможності залізничного транспорту в Україні та інших країнах, які прагнуть інтеграції з Європейським Союзом.
ENG: The master's thesis consists of 86 pages, contains 16 illustrations, 10 tables and 41 sources. The master's thesis is devoted to improving the mechanisms of marketing management of railway transport development in line with European standards and is becoming particularly relevant in the context of Ukraine's deepening ties with the European Union. The paper focuses on strengthening Ukraine's logistics capabilities, in particular through rail transport, which is critical to the country's economic prosperity, resilience and security, especially in times of crisis. The results of the study can be used to improve the efficiency and competitiveness of rail transport in Ukraine and other countries seeking integration with the European Union.
маркетинг, логістика, залізничні вантажні перевезення, євроінтеграція, ефективність, конкурентоспроможність, marketing, logistics, rail freight, European integration, efficiency, competitiveness, ВКР, КЕМ
Лепіш Б. Б. Удосконалення механізму маркетингового управління розвитком залізничного транспорту з урахуванням європейських стандартів : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник В. О. Задоя ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 80 с.