Інтернет-ресурси для самоосвіти та підвищення кваліфікації

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: В доповіді розповідається про онлайн-ресурси для дистанційного навчання, які будуть корисними бібліотекарям, науковцям, викладачам, студентам. Дистанційне навчання – важлива складова безперервного професійного розвитку, зручний сучасний формат професійного вдосконалення. Переваги дистанційної форми навчання – це можливість навчатись у зручний для себе час та в будь-якому місці.
EN: The paper describes online resources for distance learning that will be useful to librarians, researchers, teachers, students. Distance learning is an important component of continuous professional development, a convenient modern format of professional development. The advantage of distance learning is the opportunity to study at a time and place convenient for you.
О. Матвєєва: ORCID 0000-0002-2616-0454; В. Юнаковська: ORCID 0000-0002-7448-9625
інтернет-ресурси, онлайн-ресурси, підвищення кваліфікації, дистанційне навчання, дистанційні курси, internet resources, online resources, advanced training, distance learning, distance learning courses, НТБ
Юнаковська В. В., Матвєєва О. В. Інтернет-ресурси для самоосвіти та підвищення кваліфікації. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22180/11379.