Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У навчальному посібнику викладено теоретичні відомості щодо визначення переробної спроможності вантажних фронтів пунктів навантаження та вивантаження масових сипучих вантажів. Призначений для виконання практичних і самостійних робіт, курсового та дипломного проектування студентами, що навчаються у вищих навчальних закладах за напрямом 275 «Транспортні технології» і вивчають дисципліну «Промисловий транспорт». Ліцензовано за ліцензією Creative Commons Attribution (CC BY-NC-SA 4.0).
ENG: The manual contains theoretical information on determining the processing capacity of the cargo fronts of the loading and unloading points of bulk cargo. Intended for practical and individual work, course and graduate work by students studying in higher educational institutions in the specialty of 275 "Transport technologies" and studying the discipline "Industrial transport". Licensed under a Creative Commons Attribution License (CC BY-NC-SA 4.0).
В. Малашкін: ORCID 0000-0002-5650-1571; М. Березовий: ORCID 0000-0001-6774-6737; С. Боричева: ORCID 0000-0002-2064-6621; І. Сковрон: ORCID 0000-0003-0697-2698
Ліцензія Creative Commons «Attribution-NonCommercial-ShareAlike» («Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах») 4.0 Міжнародна
навчальний посібник, підручник, відкритий підручник, відкриті освітні ресурси, ліцензія CC BY-NC-SA 4.0, промисловий транспорт, переробна спроможність вантажних фронтів, сипучі вантажі, textbook, open textbook, open educational resources, license CC BY-NC-SA 4.0, license Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International, industrial transport, processing capacity of cargo fronts, bulk cargo, OER, КТВ
Березовий М. І., Сковрон І. Я., Боричева С. В., Малашкін В. В. Промисловий транспорт. Переробна спроможність вантажних фронтів: приклади та задачі : навч. посіб. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 135 с. DOI: 10.15802/978-617-8314-40-8.
Berezovyi, M. I., Skovron, I. Ya., Borycheva, S. V., & Malashkin, V. V. (2023). Promyslovyi transport. Pererobna spromozhnist vantazhnykh frontiv: pryklady ta zadachi [Industrial transport. Processing capacity of freight fronts: examples and tasks]. Dnipro, Ukraine: Ukrainskyi derzhavnyi universytet nauky i tekhnolohii. [In Ukrainian].