Об'єктно-орієнтоване програмування. Ч. 2

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для студентів спеціальності 131 – Прикладна механіка (бакалаврський рівень). Наведені методика і послідовність проведення лабораторних робіт, вимоги до оформлення звіту з лабораторних робіт, запитання з самоконтролю до розділів, рекомендована література.
навчально-методичні рекомендації, лабораторний практикум, лабораторні роботи, інформаційні технології, методи обробки даних, структурне програмування, циклічні структури, масиви, програмування, 1915, КТМ (ІПБТ)
Об'єктно-орієнтоване програмування : навчально-методичні рекомендації до виконання лабораторного практикуму / упоряд. В. С. Гришин, В. М. Карабут. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. Ч. ІІ. 130 с.