Основи організації індустрії дозвілля

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації призначені для використання студентами другого (магістерського) рівня освіти денної та безвідривної форм навчання спеціальності 242 «Туризм» під час підготовки до практичних занять з дисципліни «Основи організації індустрії дозвілля». Методичні рекомендації передбачають підготовку до 8 практичних занять і містять короткі теоретичні положення до кожної теми, а також тестові або творчі завдання для перевірки їх засвоєння.
Т. Чаркіна: ORCID 0000-0001-6202-0910; В. Задоя: ORCID 0000-0001-9408-4978
методичні рекомендації, практичні роботи, дозвілля, туризм, ігрові технології, сценарна робота, аматорські об'єднання, карнавали, 1881, КЕМ ДІІТ
Основи організації індустрії дозвілля : методичні рекомендації до практичних занять / уклад. Т. Ю. Чаркіна, В. О. Задоя. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 42 с.