Бібліотека на тлі кризи масового читання

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Розглядається проблема занепаду масового читання та долі бібліотечної системи, що сформувалася в період домінування текстової інформації, модернізації та науково-технологічного прориву. Парадигма функціонування бібліотеки не є адекватною сучасній ситуації.
EN: The problem of the decline of mass reading and the fate of the library system, which was formed during the period of dominance of textual information, modernization and scientific and technological breakthrough, is considered. The paradigm of library operation is not adequate to the current situation.
бібліотека, криза, масове читання, занепад, реформа, library, crisis, mass reading, decline, reform
Савченко С. В., Решетілова О. М. Бібліотека на тлі кризи масового читання. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24808/13719.