Проектування металоконструкцій машин. Проектування мостового крана

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: У методичних рекомендаціях викладено загальну послідовність та особливості проєктування основних несучих балок електричного балкового мостового крана загального призначення. Призначені для самостійної роботи студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізації «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання» під час виконання курсового проекту з дисципліни «Проектування металоконструкцій машин», а також можуть бути корисними під час підготовки магістерських дипломних робіт.
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
методичні вказівки, підйомно-транспортна техніка, несучі балки, 1633, КБВ
Проектування металоконструкцій машин. Проектування мостового крана : метод. рекомендації до виконання курсової роботи / уклад. : Д. О. Банніков. Дніпро : Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна, 2019. 46 с.