Методичні вказівки до організації, порядку проведення переддипломної практики під час підготовки фахівців за освітньою програмою "Менеджмент організацій і адміністрування", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073-Менеджмент

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні вказівки призначені для студентів спеціальності 073 – Менеджмент, за освітньою програмою «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх форм навчання. Методичні вказівки розроблені для здобувачів вищої освіти та викладачів, які здійснюють керівництво переддипломної практики магістрів. Являють собою комплекс рекомендацій навчально-методичного характеру з організації, проходження і виконання звіту про проходження переддипломної практики. Містять основні вимоги до змісту, структури, оформлення звіту про практику. Розкривають тематику завдання, критерії оцінювання, організаційні аспекти захисту звіту про проходження переддипломної практики.
О. Каут: ORCID 0000-0003-4126-4961; Г. Шпортько: ORCID 0000-0001-7085-6136
методичні вказівки, переддипломна практика, менеджмент, магістерський рівень, 1833, КМ (ІПБТ)
Методичні вказівки до організації, порядку проведення переддипломної практики під час підготовки фахівців за освітньою програмою «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 – Менеджмент / Уклад.: Л. О. Аніщенко., О. В. Каут, Г. Ю. Шпортько. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 22 с.