UK: Стаття присвячена проблемі організації самостійної роботи в процесі формування компетенції майбутніх учителів у діалогічному мовленні на початковому ступені навчання англійської мови як другої іноземної. Проаналізовано етапи навчання діалогічного мовлення та надано відповідні ним приклади вправ з мультимедійною підтримкою.
RU: Статья посвящена проблеме самостоятельной работи в процессе формирования компетенции будущих учителей в диалогической речи на начальной ступени обучения английского языка как второго иностранного. В статье рассмотрены этапы обучения диалогической речи, приведены примеры соответствующих им упражнений с мультимедийной поддержкой.
EN: The article deals with the problems of self work in future teachers’ educating, especially, in the process of developing speaking competence in English as Second foreign language. The author has analyzed the process of teaching dialogues. Possible ways of teaching dialogues with multimedia are represented in Tasks.
Т. Коробейнікова: ORCID 0000-0001-9218-5409
діалог, діалогічне мовлення, діалогічна єдність, мультимедійні засоби навчання, репліка, самостійна робота, диалог, диалогическая речь, диалогическое единство, мультимедийные средства обучения, реплика, самостоятельная работа, dialogue, dialogical speech, dialogical unit, multimedia, selfwork, КФП
Коробейнікова, Т. І. Мультимедійні вправи для навчання діалогічного мовлення на заняттях з англійської мови : [препринт] / Т. І. Коробейнікова // Педагогічний процес: теорія і практика : зб. наук. пр. / Київ. ун-т ім. Бориса Грінченка. – К., 2012. – Вип. 3.– С. 122–134.