Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Дипломна робота присвячена розробці мобільного додатку для підготовки до ЗНО, що є на сьогодні досить актуальним. Основною задачею є оптимізація та структуризація інформації, що допоможе майбутнім абітурієнтам якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з будь-якої шкільної дисципліни. Додаток буде містити повний курс теоретичного та практичного матеріалу, тести для самоперевірки, а також корисні поради по навчанню та відповідним темам для користувача. Реалізація даного проекту дозволить вирішити проблему неповної та несвоєчасної підготовки абітурієнтів до ЗНО шляхом вивчення матеріалу в мобільному додатку, який задовольнить потреби користувачів за рахунок надання якісних освітніх послуг з вивчення шкільних дисциплін.
ENG: Thesis is devoted to the development of a mobile application for preparation for external evaluation, which is quite relevant today. The main task is to optimize and structure the information that will help future entrants to prepare well for external independent assessment in any school discipline. The application will contain a full course of theoretical and practical material, tests for self-examination, as well as useful tips on learning and relevant topics for the user. The implementation of this project will solve the problem of incomplete and untimely preparation of entrants for external evaluation by studying the material in the mobile application, which will meet the needs of users by providing quality educational services for the study of school subjects.
гаджет, управління проектом, мобільний девайс, мобільний додаток, економічна ефективність, освітні послуги, зно, вивчення предметів, іспит, тестування, economic efficiency, efficiency, project management, examination, subject study, exam, testing, mobile app, educational services, ВКР, КЕМ
Сирота Х. В. Управління проектом створення мобільного додатку для підготовки до ЗНО «ЗНОву на відмінно!» : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 073 – Менеджмент / наук. керівник В. О. Задоя ; Укр. держ. ун-т науки та технологій. Дніпро, 2021. 92 с.