«Образ історика»: генеалогія поняття (препринт)

Інститут історії України НАН України, Київ
UK: В статті поняття образу історика розглядається як один з різновидів історіографічних образів. Аналізуються структура, складові цього поняття, а також місце та значення концепту в історіографічному тезаурусі.
RU: В статье понятие образа историка рассматривается как один из видов историографических образов. Анализируются структура,составляющие этого понятия, а также место и роль концепта в историографическом тезаурусе.
EN: In the article the concept of image of the historian as one kind of the historiographical image was considered. The structure, components of this concept and its place in the historiographical thesaurus were analyzed.
історія, генеалогія, образ історика, история, генеалогия, образ историка, history, genealogy, The image of the historian, КУ
Андросова-Байда, Д. О. «Образ історика»: генеалогія поняття : [Препринт] / Д. О. Андросова-Байда // Ейдос. Альманах теорії та історії історич. науки / Інститут історії України НАН України. – 2010/2011. –Вип. 5. – С. 320–332.