Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: У роботі розглянуто процес пошуку електронних ресурсів відкритого доступу з метою поповнення електронного каталогу сучасної бібліотеки ЗВО в умовах невизначеності на прикладі діяльності науково-технічної бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДНУЗТ). Зосереджено увагу на найбільш доступні платформи електронних освітніх ресурсів відкритого доступу з метою покращення інформаційного забезпечення навчального процесу, в тому числі, дистанційного та змішаного.
EN: The paper considers the process of searching for open access electronic resources in order to replenish the electronic catalog of the modern library of ZVO in conditions of uncertainty on the example of the scientific and technical library of the Dnipro National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan (DNUZT). The focus is on the most accessible platforms of open educational electronic educational resources in order to improve the information support of the educational process, including distance and blended.
університетська бібліотека, ДНУЗТ, електронні ресурси, депозитарій, відкритий доступ, користувачі, дистанційна освіта, university library, DNUZT, electronic resources, repository, open access, information users, distance educationopen access, information users, distance education, НТБ
Слищенко Т. А., Скорченко І. В., Іванова Т. Д. Використання електронних ресурсів з платформ відкритого доступу для спрощення пошуку користувачами (з досвіду роботи бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна). University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24832/13743.